Titulní obrázek

Automobilka SEAT odhalila české ceny modelu Mii

4.listopad 2012

Španělská automobilka Seat zveřejnila konečně české ceny modelu Mii. K dispozici budou dvě výkonné verze litrového tříválce s třídveřovou nebo pětidveřovou karoserií. Vůz můžete nejlevněji koupit již za 182.900 Kč. Velmi lákavá cena.

Model má dva stupně výbavy. Třídveřová verze s benzinovým tříválcem o výkonu 44 kW ve výbavovém stupni Reference vychází nejlevněji. V základním provedení Reference je Mii vybaveno čtyřmi airbagy, 14palcovými ocelovými koly, centrálním zamykáním, přípravou pro rádio s dvěma reproduktory nebo sadou na opravu pneumatik. Stupeň Style za 5.000 Kč přidává vnější zpětná zrcátka a kliky dveří lakované barvou karoserie, elektricky ovládaná přední okna, dálkové ovládání centrálního zamykání, palubní počítač, dělená a sklopná zadní sedadla nebo výškově nastavitelné sedadlo řidiče.

Příplatek za pětidveřovou karoserii činí 9.000 korun. Silnější provedení motoru je možné ve vyšším stupni Style kombinovat s pětistupňovou automatizovanou převodovkou, která stojí 12.000 korun a která je dodávaná i s ESP. Pro oba stupně je mimo jiné dostupná klimatizace, rádio s AUX vstupem a dvěma reproduktory, vyhřívaná přední sedadla, systém nouzového brzdění Safety Assist a SEAT Media systém, jehož součástí je navigace, handsfree Bluetooth a palubní počítač.

Než si sjednáte pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, porovnejte povinné ručení jednotlivých pojišťoven. Liší se jednak cenou, ale i výší limitů krytí, sazbami připojištění, přirážkami ke čtvrtletním platbám nebo slevami za sjednání přes internet. Nejlevnější povinné ručení sjednáte online.

Paket Komfort nabídne elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka, tempomat, přední mlhovky a zadní parkovací senzory, stojí 13.100 korun. Paket Style Chic nabízí elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka, kožený volant a hlavici řadicí páky v kůži, rádio se šesti reproduktory, 14palcová kola z lehkých slitin. Style Sport pak disponuje 15palcovými koly z lehkých slitin, elektricky ovládanými a vyhřívanými zpětnými zrcátky, koženým volantem a hlavicí řadicí páky, tmavými zadními okny, předními mlhovkami a sportovním podvozkem. Pro třídveřové Mii jsou pakety Style Chic a Style Sport za 15.500 Kč, pro pětidveřové jsou o 1.500,- levnější.

Nabídka je opravdu lákavá, nyní už záleží jen na vás, které variantě dáte přednost.