Titulní obrázek

Seat Mii Vibora Negra

18.červenec 2012

Seat nabízí nově na Ostrovech balíček Vibora Negra pro svůj nejmenší model Mii. Nejedná se ovšem o limitovanou edici, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Vibora Negra, tedy černá zmije je sadou doplňků, která je k dispozici pro všechny výbavy od základní S po nejdražší Sport. Nebo je možné zvolit jen některé prvky a svůj nový španělský vůz individualizovat dle gusta. Nový balíček bude obsahovat, jako správná zmije dvojité pruhy. Ani nevadí, že nepochází z USA a nebije jí pod kapotou desetiválec. Pruhy jsou černé (jak jinak) a lze je mít na kapotě, střeše, výklopné zadní stěně i bocích.

Povinné ručení 2012: V letošním roce se ceny povinného ručení dostaly vlivem konkurence na historická minima. Máte-li starší smlouvu, porovnejte si vaši platbu s některou online kalkulaček povinného ručení.

Dále se můžeme těšit na čtrnácti- nebo patnáctipalcová litá kola, zadní spoiler, nástavce prahů, kryty vnějších zpětných zrcátek a hlavice řadicí páky - vše je rovněž v černé barvě. Celek doplňuje stříbrošedý lesklý plast s motivem šachovnicové vlajky na palubní desce. Španělské, avšak v Bratislavě vyráběné trojče Volkswagenu Up! a naší Škody Citigo se v Británii nabízí teprve měsíc a stojí minimálně 7.845 liber (252.100 korun).  Kompletní kit Vibora Negra přijde na dalších 1.628 liber (52.300 Kč), s většími koly pak na 1.740 liber (55.900 korun).